پرایس اکشن ( روش استثنایی معاملات)

پرایس اکشن مطمئنا یک رویکرد معاملاتی و تحلیل بازار است که به فروشنده اجازه می‌دهد تا حرکات واقعی خرید و فروش را با استفاده از حرکات قیمت انجام دهد. نه مانند سایر سرمایه گذارانی که از علائمی استفاده می کنند که همیشه می توانند در پس نرخ بازار مدرن برای تحقیق در مورد اقدامات هزینه باشند (توجه داشته باشید که دیگر به هیچ وجه به این معنی نیست که استفاده از شاخص ها برای ارزیابی و خرید و فروش همیشه مناسب نیست) . بیشتر شاخص ها در پس هزینه های بازار مدرن قرار دارند و در واقع تجزیه و تحلیل داده های گذشته نشان دهنده کارمزد با استفاده از اجزای آنها است. استفاده از روش‌های خاص خرید و فروش، حقایق گذشته می‌تواند به معامله‌گر کمک کند تا حرکت‌های بعدی بازار را درک کند که احتمالاً می‌تواند به سرعت اتفاق بیفتد، در حالی که با استفاده از اندیکاتورها باید اقدامات بازار زیر را حدس بزنیم.

پرایس اکشن

پرایس اکشن از ارزیابی نمونه قیمت استفاده می کند تا سفارش بازار را بالاتر ببرد، که هر چند وقت یکبار به صورت تصادفی به فروشنده به روشی بالاتر نشان داده می شود. در واقع، معامله گران پرایس اکشن  علاوه بر این، از چند پله عبور می کنند. سوال اصلی آنها این نیست که چه اتفاقی در حال وقوع است. به همین دلیل است که در حال وقوع است! بنابراین آنها می توانند انتخاب های بالاتری داشته باشند.
نوسانات (نقاط عطف بازار بالا و پایین، یا آزمایش کمک و مقاومت و تحولات یکپارچه سازی؛ نمونه هایی از پرایس اکشن هستند.) نمودارهای شمعی و نمودار میله ای ابزار حیاتی برای تجزیه و تحلیل با استفاده از روش عمل قیمت هستند.
سبک های شمع مانند حرامی، اینگولفینگ، سوپراستار گرفتن و هستند، همه مواردی هستند که ممکن است در ارزیابی سبک حرکت هزینه توجیه شوند.

مزایای معامله گری بر اساس پرایس اکشن

1- باز شده است! سرمایه گذاران نرخ حرکت دیگر نیازی به نرم افزار اضافی ندارند. شمع، بار، نقطه یا نوع دیگری از نمودار می تواند حقایق لازم را به این معامله گران ارائه دهد.
2- این رویکرد در هر بازار و در هر وضعیتی استفاده می شود. سهام، ارز، آتی، کالا و….
تحلیل اکشن سه قیمتی را می توان با استفاده از هر نرم افزاری انجام داد. معامله گر نینجا، تغییر استیشن، متاتریدر یا برنامه نرم افزاری دیگر.
4- مایل ها سریع است! ممکن است تاخیر قیمتی وجود نداشته باشد، در واقع سوابق قدیمی نقشی در تراکنش های شما ندارند.
5- این یک رویکرد بسیار جامع است که همه چیز را با هم مخلوط می کند اما هیچ دخالتی در حقایق وجود ندارد.
6- با تمام مزایای روش حرکت سرعت، یادگیری آن به زمان و ورزش نیاز دارد. لازم به ذکر است که کلید اصلی آشنایی با این روش، تمرین مستمر است

بهترین آموزش پرایس اکشن

اگر به دنبال آموزش استثنایی قیمت حرکت در ایران هستید، توسط کدام استاد و در کدام وب سایت آنلاین می توانید تحقیق کنید؟ بدیهی است که به این نتیجه رسیده اید که سبک معاملاتی دلپذیر در داخل جهانی در بازارهای پولی مانند مبادلات موجودی کالا و طلا و غیره، سبک معاملاتی حرکت کارمزد است.
آکادمی 360 به منظور افزایش مرحله کیفی معاملات در جامعه ایران، آموزش عملی معاملاتی را با نام مسیر کامل معاملات مدل خرید و فروش ارائه می دهد. این مسیر برای اولین بار در ایران با کمک پرایس اکشن ال بروکس  به صورت کاملا واقعی و کاربردی طراحی شده است و می تواند شما را در راه تبدیل شدن به یک معامله گر خبره یاری دهد.

نقطه ورود در پرایس اکشن

مرحله اول در یافتن نقطه وزود  شامل بررسی نمودارهای مختلف است. شما باید یک چک لیست از جفت های فارکس درجه یک برای معامله داشته باشید که پس از آن ابتدا نمودارهای ویژه هر روز را آزمایش کنید و باید هر روز در زمان خاصی که زمان عالی برای تحقیق در نمودارها زمان بسته است این کار را امتحان کنید. خروجی بازار بزرگ سیب و افتتاح بازار ecu. این زمانی است که انرژی بازار رو به کاهش است و یک روز کاری جدید در آسیا آغاز می شود، جایی که نوسانات پرایس اکشن اغلب به اندازه نیویورک یا اروپا نیست. همانطور که من به نمودارهای متنوع نگاه می کنم، به ویژه در حال جستجوی موارد بعدی هستم: ویژگی ها، مراحل مقاومت، و محرک های عمل هزینه، ابتدا تصمیم می گیرم که آیا مدی در بازار وجود دارد یا خیر. برای این کار به شکل قیمت توجه می کنم و اینکه آیا با سقف های بهتر و کفپوش های بالاتر در محدوده پرایس اکشن مواجه هستم یا سقف ها را کاهش داده و کفپوش ها را کاهش می دهم. من همچنین به حرکت در بدنه زمانی روزانه توجه می کنم. سپس من هر درجه مقاومت اصلی را در نمودار درک می کنم. نمایی 21 و 8 زیرا ترکیبی از سطوح مقاومت ایستا (ردپای افقی) و محرک‌های حرکت قیمت، یک مجموع کاملاً مؤثر را تشکیل می‌دهند. با این حال، من اکنون نمودار خود را با چندین خط حمایت و مقاومت پر نمی کنم و موثرترین خطوطی را ترسیم می کنم که ممکن است مهم و حیاتی باشند. با ورزش بیشتر، می توانید این درجات را بیشتر درک کنید. برای شروع، به عنوان مثال، به جفت پول خارجی پوند-گرینبک در بازه زمانی روزانه نگاه کنید.

تفاوت تحلیل تکنیکال و پرایس اکشن

ارزش زمان در بازارهای مالی همیشه کمتر از پول نقد نیست. افرادی که می‌توانند سریع‌تر از ویژگی‌ها آگاه باشند، می‌توانند درآمدهای کلانی داشته باشند و در عین حال از ضررهای مالی سنگین جلوگیری کنند. تفاوت بین عمل پرایس اکشن و تکنیکال در این است که با کمک پرایس اکشن می توان آمار خرید و فروش دارایی را سریعتر به دست آورد. حتی تعداد کمی از کارشناسان معتقدند که شاخص ها نوعی ارزیابی گذشته نگر هستند و در بسیاری از موارد پس از پایان نقاشی ها آماری را در اختیار خریداران قرار می دهند. این یک مزیت باورنکردنی برای پرایس اکشن در مقایسه با شاخص های ارزیابی فنی است.
نیاز به اطلاعات یک نیاز حیاتی برای یک عملیات موفق در بازارهای مالی است. از جهت، آمار صحیح و گنجانده شده که هیچ تناقضی با هم ندارند و به کمک آن می توان یک انتخاب جامع و کامل انجام داد. علائم به معامله گران با سوابق محدود و همچنین پراکنده ارائه می دهد. به طور متناوب، حرکت کارمزد می‌تواند به‌طور مناسب حجم عظیمی از حقایق را به صورت تلفیقی و یکپارچه در اختیار خریداران قرار دهد. این یک عامل مهم در تمایز بین عمل قیمت و تحلیل تکنیکال از طریق علائم است.
تعیین حد سود و زیان در معاملات، هر مشکل مهم دیگری است که هر معامله گر در درجه اول بر اساس رویکرد خرید و فروش خود، برای تعیین محدودیت درآمد و زیان خود در هر تغییر، دارد. در ارزیابی فنی کلاسیک، این محدودیت سود و زیان از طریق دلال تعیین می شود و پس از حصول آنها، علامت خرید و فروش صادر می شود. این یک عیب دارد. می توانید چهار درصد حاشیه سود برای تغییر تعیین کنید. با این حال شرایط بازار به گونه ای است که پس از پایان سه.پنج درصد سود، به طور ناگهانی مد بازار تعدیل می شود و دارایی در نرخ سقوط می کند. به این ترتیب، با توجه به اینکه احتمالاً دیگر به مرحله درآمد نرسیده اید، سیگنال خروج دیگر صادر نمی شود و در نتیجه ممکن است درآمد 3.5 درصد نابجا باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *